Чемпіон по сексу! 57 разів за добу
Чемпіон світу по сексу! 57 разів за добу

Чемпіон по сексу — в одному з будинків розпусти в Чехії був офіційно встановлений і зафіксований незвичайний рекорд.

34-річний чоловік з Сінгапуру (ім’я ховається) за 24 години провів сеанс оздоровчого сексу з 57 дівчатами. Причому з кожною — до фіналу.

Рекордсмен зізнався, що завжди дуже любив секс, тому і прийняв пропозицію спробувати встановити світовий рекорд. А ще розповів, що багато тренувався і готувався. В якості робочого матеріалу використовувалися дівчата з борделя-спонсора, а так само інших публічних будинків (своїх не вистачило!). Рівно опівночі рекордсмену підклали першу повію і запустили секундомір.

Відомо, що приблизно до полудня чоловік переспав з 29 дівчатами, після чого була зроблена перерва на відпочинок і масаж. І знову працювати! Зараховувався кожен статевий акт, в результаті якого рекордсмен видавав не менше 5 мл насінної рідини. Використання будь-яких стимуляторів ерекції було заборонено.

До 23 години сінгапурський жеребець обробив 56-ую панночку і поставив світовий рекорд. Але зупинятися не став і до півночі трахнув ще і 57-у. Після чого його і відвезли в лікарню щоб обробити садна і рани на пенісі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here