лист Тотті

Лист Тотті — «Час настав. Я плачу кожен день. Ця футболка була єдиною в моїй кар’єрі. Рішення про завершення кар’єри я прийняв спільно з моєю дружиною, з моєю родиною. Я б провів тут ще 25 років. Спасибі «Ромі», спасибі моїй родині, мамі і батькові, моєму братові.

Мені б хотілося написати поему або пісню, але я намагався виражати себе своїми ногами, пише свій прощальний лист Тотті . У мене щоразу біжать мурашки по шкірі, коли я згадую 17 червня 2001 [день чемпіонства «Роми»]. Завтра настане час подорослішати.

Я б хотів присвятити цей лист Тотті всім вам, хто кричав «Тотті, гол». Тепер все скінчено. Я стою в цій майці в останній раз, навіть якщо сам до цього не готовий. Можливо, я ніколи не буду до цього готовий. Вимкнути світло нелегко.

Зараз мені страшно, і це не той страх, коли ти маєш 11-метровий. Я не знаю, що чекає мене в майбутньому. Дозвольте ж і мені трохи побоятися. Зараз мені потрібні ви, ваша підтримка. Та, яку ви мені завжди надавали. З вашою допомогою я зможу з успіхом приступити до нового пригоди. Спасибі всім: від президента клубу до Курви Суд.

Бути гравцем «Роми» — це привілей. Носити капітанську пов’язку цієї команди — честь. Ви завжди будете частиною мого життя. Моє серце завжди буде з вами. Зараз я йду в роздягальню — ту, в яку я увійшов вперше дитиною, а тепер покину її чоловіком.

Я гордий, що подарував вам 28 років любові. Я вас люблю»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here