Як стати хорошим коханцем і постійно мати якісний секс

0
215
Як стати хорошим коханцем: 5 порад від жінок
Як стати хорошим коханцем: 5 порад від жінок

Якісний секс — запорука здоров’я і щастя в стосунках.

Це командна гра, яка для багатьох жінок часто закінчується на «і все ?!». Щоб стати легендою в ліжку, варто дізнатися, що про це думають жінки.

1. Забудьте про побачене в порно

Перше правило хорошого коханця: забудь все, чого навчають порнофільми. Ні, саме по собі порно навіть корисно, якщо це спільний з партнеркою розігрів перед основною грою. Просто порно вчить неправильним речам. Так, як це відбувається в порноролик, в житті не буває. Можна провести аналогію з фільмами про спорт: ви ж не станете вчитися карате за фільмами Брюса Лі?

Порнофільми — це робота на камеру, ніяк не прагнення зробити приємне партнеру, не заняття любов’ю.
Візьмемо позу «Наїздниця спиною вперед». Це ідеальний варіант для оператора: процес як на долоні, не потрібно проявляти чудеса акробатики, щоб зняти пікантний вигляд. В реальності не найвдаліший вибір. По-перше, пеніс не дістає до чутливих зон піхви. По-друге, це незручно і навіть небезпечно: великий ризик пошкодити член при занадто різкому русі.

Секс в порнографії більше схожий на роботу відбійним молотком: 20 хвилин фрікцій закінчуються посередньої імітацією оргазму. Анальний секс, як його зображує порнографія, взагалі небезпечно повторювати в реальному житті. Тому, будь ласка, не копіюйте порнозірок в ліжку.

2. Приділіть час розігріву

Важлива складова хорошого сексу — його тривалість. Це не годинні постільні сутички, як в порно. Такий секс набридає, вимотує і дратує. Тривалість сексу не залежить від тривалості перебування пеніса в піхву. Навпаки, ідеальний час проникнення — це 7-13 хвилин. Ми говоримо про тривалості всього акту любові.

Вся справа в причинно-наслідкових зв’язках.

Для чоловіка це «я збуджений, тому буду цілувати і обіймати тебе». У більшості жінок навпаки: чуттєвий контакт викликає бажання.
Тому чоловіки часто досягають оргазму швидше жінок. Чоловік стартує там, де жінка ще тільки розігрівається.

Допоможе хороша прелюдія. Спроби «зловити радіо», накручуючи нещасні соски партнерки, або з’їсти її вухо — це не прелюдія. Чуйний чоловік знає, що у жінки, крім грудей, є інші ерогенні зони.

Ніжний поцілунок в місце з’єднання шиї і плеча може звести жінку з розуму. Торкання внутрішньої поверхні стегон кінчиками пальців змусять тремтіти від пристрасті. Не поспішайте приступити до основної страви, наберіться терпіння і потратьте час на вивчення тіла партнерки. Результат у вигляді феєрверку оргазмів варто того.

3. Перестаньте думати пенісом

Почніть думати руками, а також мовою. Найбільша помилка чоловіків — вважати, що для якісного сексу потрібно тільки правильне обладнання, бажано побільше і товстіший. Цього достатньо, щоб жінка стогнала від задоволення, а друзі заздрили. Такому вчить порно.

В реальності жінка тоскно вивчає стелю і сподівається, що ви все-таки вирішите звернути увагу на її бажання, перш ніж відвернетеся до стінки і заснете.
Це чоловікам потрібен пеніс для оргазму. У жінок все може бути по-іншому. За деякими даними, менше 35% жінок відчувають чисто вагінальний оргазм. У більшій частині жінок (майже 80%) оргазм залежить від оральної і мануальної стимуляції статевих органів. Їм не важливі розмір і товщина пеніса, швидкість і сила фрікцій.

Загальних рецептів не існує. Однією подобаються ласки мовою, інший — дотик пальців, третя любить, коли її чіпають всією долонею. Вивчайте жінку і, заради всього святого, пострижіть і почистіть нігті.

4. Прагніть до різноманітності

Секс вбивають монотонність і одноманітність. Згадайте перші місяці спільного життя — секс зносив дах. І не тому, що ви володіли позами з бо п’ятої сторінки «Камасутри». Вся справа в новизні. Людський мозок потребує свіжих враженнях, новий досвід і стимулах. Медовий місяць — час, коли мозок наповнював організм дофамином. На жаль, мозок швидко звикає до всього нового.

Нудьга настає дуже швидко, і те, від чого ще вчора ви обидва приходили в захват, сьогодні викликає позіхання.
Хороший секс потребує різноманітності. Нові пози, ласки, прийоми, іграшки та приладдя — вивчайте топографію власних тіл і стимулюйте мозок новим досвідом.

5. Розмовляйте з партнеркою

Якісний секс залежить не від пеніса, а від мозку чоловіка. Хороший коханець знає, що секс — це більше ніж з’єднання тел. Це флірт, компліменти, дражливі дотики і — найголовніше — слова. Спілкуйтеся, обговорюйте бажання і потреби, задавайте питання, щоб дізнатися, що подобається, а що дратує. Зрештою, жінки люблять поговорити, особливо про себе.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here