Що рукостискання може розповісти про ваш характер?

0
78

Жест рукостискання Рукостискання — це, можливо, одна з найстаріших форм вітання, актуальна вже протягом багатьох років. Хоча його походження не зовсім зрозуміло й однозначно, популярна теорія щодо цього моменту полягає в тому, що все почалося як способу прояву мирних намірів. Людина простягає свою порожню праву руку, щоб показати незнайомцю, що у нього немає зброї, що злий умисел по відношенню до іншого відсутній Рух вгору-вниз при рукостисканні, як вважають, було способом видалення будь-яких ножів або кинджалів, захованих в рукаві. Рукостискання також вважається символом вірності, чесності при різного роду обіцянки, клятви. Сьогодні рукостискання служать формою головного привітання, використовуваної для початку розмови в соціальному середовищі або професійному світі. Але насправді воно може значити набагато більше і виступати не лише в якості мовчазної привітання. Рукостискання багато говорять про те, ким ви є і як ви себе почуваєте в тій чи іншій ситуації. Дізнайтеся, як «працює» ваше рукостискання і як можна зрозуміти, в яких ситуаціях правильно це робити.

Домінуюче рукостискання

Результати досліджень показують, що цей жест має досить велике значення, і деякі вважають, що це домінуюче рукостискання з боку виглядає занадто грубим і жорстким. Якщо ви не хочете, щоб інший чоловік відчув, що ви намагаєтеся взяти верх, то постарайтеся себе контролювати.

Занадто м’яке рукостискання

Коли ви вітаєтеся з ким-то і здається, що рука цієї людини практично не бере участь в рукостисканні, як ви себе при цьому відчуваєте? Слабке рукостискання є проявом відсутності інтересу. Чи то чужа людина або знайомий, люди чуйно реагують на ваші жести і, швидше за все, відразу ж зроблять певні висновки, які зададуть тон всьому спілкуванню.

Рукостискання політика

Коли ініціатор кладе обидві руки на руки іншої людини, це є ознакою чесності і довіри. Це не прояв влади, не жорсткість. Один чоловік каже іншому про гарному до нього відношенні, про те, що вони схожі один на одного і мають спільні цілі та інтереси.

Швидке рукостискання

Зі слів дослідників, занадто швидке рукостискання викликає нервозність. Люди, які не можуть втриматися на мить за вашу долоню, щоб просто привітатися, демонструють дискомфорт. Це також показує, що вони дійсно не хочуть брати участь в рукостисканні, і така поведінка ображає іншої людини. Поспішне рукостискання зазвичай ніколи не приводить до позитивного результату у спілкуванні, тому не варто поспішати, щоб випромінювати позитив і спокій.

Під час рукостискання людина відводить погляд

Відсутність зорового контакту — це не просто незручно, це грубо. Якщо ви вступаєте в безпосередній зоровий контакт, а потім відводите погляд, ви проявляєте незацікавленість і відсутність хороших манер. Рукостискання повинні знімати напруження при початку спілкування, а не посилювати його.

Затяжне рукостискання

Дуже важливо завжди йти вперед з добрим і міцною хваткою, бути впевненим у собі, але коли ви занадто довго не відпускаєте руку іншої людини, це викликає напругу. Якщо ви не хочете, щоб жест був занадто швидким і говорив про вас погано, то постарайтеся хоча б не тримати руку довше двох секунд, щоб не створити незручну ситуацію.

Інтенсивне рукостискання

Якщо ви дивитеся в очі людини занадто довго і тим самим затримуєте сам процес рукостискання, ви демонструєте свою агресію. Не забувайте про це.

Ідеальне рукостискання

Щоб справити хороше перше враження, досить правильного рукостискання. Ідеальний жест вітання передбачає дотик рук, при якому великі пальці двох людей як би переплітаються один з одним. Зробивши все правильно, ви посилаєте повідомлення про свій настрій, цілях, ставленні до людини. Переконайтеся, що ваша хватка тверда, але не надто міцна і, звичайно, не дуже м’яка. Завжди підтримуйте зоровий контакт, але стежте за тим, щоб у вас був м’який, теплий погляд. ]]>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here