«Google Диск» зможе створити резервну копію всього комп’ютера

0
140
«Google Диск» зможе створити резервну копію всього комп'ютера
«Google Диск» зможе створити резервну копію всього комп'ютера

28 червня вийде Backup and Sync — нова версія «Google Диск».

Це буде вже не просте хмарне сховище, а потужний інструмент для створення резервних копій файлів .

Скоро інформація буде не просто зберігатися на «Google Диск». Новий сервіс зможе відстежувати і створювати резервні копії файлів у всіх папках, які ви відкриваєте. Це може бути робочий стіл, вся папка «Документи» або якесь інше конкретне місце .

Backup and Sync прийде на заміну додатком «Google Диск». Уже зараз сервіс інтегрований в завантажувач «Google Фото» для Windows і macOS. Компанія радить звичайним користувачам завантажити новий додаток, як тільки воно вийде. Але бізнес-користувачам поки рекомендується продовжувати працювати зі старою версією «Диска».

Поки не ясно, які можливості з’являться в Backup and Sync. Імовірно, ви як і раніше зможете відкривати і редагувати збережені в хмарі файли . Але не відомо, чи можна буде синхронізувати ці файли на інших комп’ютерах, використовуючи «Диск» в якості посередника. Варто враховувати і обмежений простір в хмарі: безкоштовні 15 ГБ стануть закінчуватися набагато швидше.

Втім, нововведення має припасти користувачам до душі. Багато вже давно просять додати щось подібне в Dropbox: на даний момент доводиться зберігати файли з хмари в спеціально відведеній папці. Backup and Sync вирішує цю проблему.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here